MKS PARASOL 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 185, wczoraj: 101
ogółem: 1 453 322

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
ZAGŁĘBIE LUBIN II 2:4 MIEDŹ LEGNICA
WKS ŚLĄSK WROCŁAW 6:4 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A.
KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2:3 LECHIA DZIERŻONIÓW
ZAGŁĘBIE LUBIN 12:0 POLONIA STAL ŚWIDNICA
FC WROCŁAW ACADEMY 6:0 MKS PARASOL WROCŁAW
ESKADRA BOLESŁAWIEC ŚLĄSK WROCŁAW S.A.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
MKS PARASOL WROCŁAW - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.
ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. - ZAGŁĘBIE LUBIN II
MIEDŹ LEGNICA - ESKADRA BOLESŁAWIEC
POLONIA STAL ŚWIDNICA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
LECHIA DZIERŻONIÓW - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
FC WROCŁAW ACADEMY - ZAGŁĘBIE LUBIN

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-03-18 POLONIA STAL ŚWIDNICA 2:4 ŚLĄSK WROCŁAW S.A. zobacz ›
2017-03-18 LECHIA DZIERŻONIÓW 2:2 MIEDŹ LEGNICA zobacz ›
2017-03-18 KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2:3 WKS ŚLĄSK WROCŁAW zobacz ›
2017-03-18 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. 4:2 MKS PARASOL WROCŁAW relacja ›
2017-03-19 FC WROCŁAW ACADEMY 3:0 ESKADRA BOLESŁAWIEC zobacz ›
2017-03-22 ZAGŁĘBIE LUBIN 2:3 ZAGŁĘBIE LUBIN II zobacz ›
2017-03-25 MKS PARASOL WROCŁAW 3:2 WKS ŚLĄSK WROCŁAW relacja ›
2017-03-25 MIEDŹ LEGNICA 5:1 POLONIA STAL ŚWIDNICA zobacz ›
2017-03-26 ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 2:1 FC WROCŁAW ACADEMY zobacz ›
2017-03-26 ESKADRA BOLESŁAWIEC 0:4 ZAGŁĘBIE LUBIN zobacz ›
2017-03-30 ZAGŁĘBIE LUBIN II 4:1 KARKONOSZE JELENIA GÓRA zobacz ›
2017-04-23 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. 2:1 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
2017-04-08 WKS ŚLĄSK WROCŁAW 0:5 ZAGŁĘBIE LUBIN II zobacz ›
2017-04-08 POLONIA STAL ŚWIDNICA 1:0 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. zobacz ›
2017-04-08 FC WROCŁAW ACADEMY 3:2 MIEDŹ LEGNICA zobacz ›
2017-04-12 LECHIA DZIERŻONIÓW 5:1 MKS PARASOL WROCŁAW zobacz ›
2017-04-26 KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4:0 ESKADRA BOLESŁAWIEC zobacz ›
2017-05-24 ZAGŁĘBIE LUBIN ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 16:00
2017-04-12 MIEDŹ LEGNICA 2:1 ZAGŁĘBIE LUBIN zobacz ›
2017-04-13 ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 3:1 KARKONOSZE JELENIA GÓRA zobacz ›
2017-04-13 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. 3:0 FC WROCŁAW ACADEMY zobacz ›
2017-04-15 LECHIA DZIERŻONIÓW 3:1 POLONIA STAL ŚWIDNICA zobacz ›
2017-04-22 ESKADRA BOLESŁAWIEC 2:1 WKS ŚLĄSK WROCŁAW zobacz ›
2017-04-23 MKS PARASOL WROCŁAW 1:3 ZAGŁĘBIE LUBIN II zobacz ›
2017-04-02 FC WROCŁAW ACADEMY 4:2 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
2017-04-29 ZAGŁĘBIE LUBIN II 5:0 ESKADRA BOLESŁAWIEC zobacz ›
2017-04-29 WKS ŚLĄSK WROCŁAW ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 13:00
2017-04-29 ZAGŁĘBIE LUBIN ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. 13:00
2017-04-29 POLONIA STAL ŚWIDNICA 1:1 MKS PARASOL WROCŁAW zobacz ›
2017-04-29 KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2:1 MIEDŹ LEGNICA zobacz ›
2017-05-06 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. 1:6 KARKONOSZE JELENIA GÓRA zobacz ›
2017-05-06 ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 0:0 ZAGŁĘBIE LUBIN II zobacz ›
2017-05-06 MIEDŹ LEGNICA 11:1 WKS ŚLĄSK WROCŁAW zobacz ›
2017-05-06 POLONIA STAL ŚWIDNICA 3:4 FC WROCŁAW ACADEMY zobacz ›
2017-05-06 LECHIA DZIERŻONIÓW 1:3 ZAGŁĘBIE LUBIN zobacz ›
2017-05-06 MKS PARASOL WROCŁAW 2:1 ESKADRA BOLESŁAWIEC zobacz ›
2017-05-13 ZAGŁĘBIE LUBIN II 2:4 MIEDŹ LEGNICA zobacz ›
2017-05-13 WKS ŚLĄSK WROCŁAW 6:4 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. zobacz ›
2017-05-13 KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2:3 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
2017-05-13 ZAGŁĘBIE LUBIN 12:0 POLONIA STAL ŚWIDNICA zobacz ›
2017-05-14 FC WROCŁAW ACADEMY 6:0 MKS PARASOL WROCŁAW zobacz ›
2017-05-14 ESKADRA BOLESŁAWIEC ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 11:00
2017-05-20 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. ZAGŁĘBIE LUBIN II 13:00
2017-05-20 MIEDŹ LEGNICA ESKADRA BOLESŁAWIEC 13:00
2017-05-20 POLONIA STAL ŚWIDNICA KARKONOSZE JELENIA GÓRA 13:00
2017-05-20 LECHIA DZIERŻONIÓW WKS ŚLĄSK WROCŁAW 13:00
2017-05-21 MKS PARASOL WROCŁAW ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 13:30
2017-05-21 FC WROCŁAW ACADEMY ZAGŁĘBIE LUBIN 13:30
2017-06-03 ZAGŁĘBIE LUBIN MKS PARASOL WROCŁAW 13:00
2017-06-03 ZAGŁĘBIE LUBIN II LECHIA DZIERŻONIÓW 13:00
2017-06-03 ŚLĄSK WROCŁAW S.A. MIEDŹ LEGNICA 13:00
2017-06-03 KARKONOSZE JELENIA GÓRA FC WROCŁAW ACADEMY 13:00
2017-06-03 WKS ŚLĄSK WROCŁAW POLONIA STAL ŚWIDNICA 13:00
2017-06-04 ESKADRA BOLESŁAWIEC ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. 11:00
10  2017-06-10 ZAGŁĘBIE LUBIN KARKONOSZE JELENIA GÓRA 13:00
10  2017-06-10 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 13:00
10  2017-06-10 POLONIA STAL ŚWIDNICA ZAGŁĘBIE LUBIN II 13:00
10  2017-06-10 FC WROCŁAW ACADEMY WKS ŚLĄSK WROCŁAW 13:00
10  2017-06-10 LECHIA DZIERŻONIÓW ESKADRA BOLESŁAWIEC 13:00
10  2017-06-10 MKS PARASOL WROCŁAW MIEDŹ LEGNICA 13:30
11  2017-06-17 MIEDŹ LEGNICA ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. 11:00
11  2017-06-17 ZAGŁĘBIE LUBIN II FC WROCŁAW ACADEMY 13:00
11  2017-06-17 ŚLĄSK WROCŁAW S.A. LECHIA DZIERŻONIÓW 13:00
11  2017-06-17 KARKONOSZE JELENIA GÓRA MKS PARASOL WROCŁAW 13:00
11  2017-06-17 WKS ŚLĄSK WROCŁAW ZAGŁĘBIE LUBIN 13:00
11  2017-06-17 ESKADRA BOLESŁAWIEC POLONIA STAL ŚWIDNICA 13:00

Najnowsza galeria

Pogoń Syców 14.11.2015
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Ostatnie spotkanie

FC WROCŁAW ACADEMYMKS PARASOL WROCŁAW
FC WROCŁAW ACADEMY 6:0 MKS PARASOL WROCŁAW
2017-05-14, 09:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Futbolowo 2.0