MKS PARASOL 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 245, wczoraj: 366
ogółem: 1 649 936

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
ZAGŁĘBIE LUBIN II 2:4 MIEDŹ LEGNICA
WKS ŚLĄSK WROCŁAW 6:4 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A.
KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2:3 LECHIA DZIERŻONIÓW
ZAGŁĘBIE LUBIN 12:0 POLONIA STAL ŚWIDNICA
FC WROCŁAW ACADEMY 6:0 MKS PARASOL WROCŁAW
ESKADRA BOLESŁAWIEC ŚLĄSK WROCŁAW S.A.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
MKS PARASOL WROCŁAW - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.
ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. - ZAGŁĘBIE LUBIN II
MIEDŹ LEGNICA - ESKADRA BOLESŁAWIEC
POLONIA STAL ŚWIDNICA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
LECHIA DZIERŻONIÓW - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
FC WROCŁAW ACADEMY - ZAGŁĘBIE LUBIN

Strahov Cup Praga 2014

Wcześniejszym zwyczajem wrzucam ostatnie informacje. Jeżeli będą nowe - mogłem o czymś zapomnieć to opatrzę to odpowiednią datą i będą pierwsze w kolejności. Ogólne informacje na temat turnieju poniżej.

5.06

Proszę nie zapomnieć dokumentu (paszport lub dowód i nie wiem czy nie będzie potrzebna legitymacja tzn czy jest "respektowana" w transporcie miejskim w Czechach). Oprócz strojów i butów, oczywiście też coś przeciwdeszczowego. Lekarstwa tylko te, które mają brać na bieżąco.

Pieniądze w większości przypadków dajemy chłopakom - myślę, że maks 400 Kcs.

2.06

MIEJSCE SPOTKANIA W PRADZE:

Parking przy korcie tenisowym ul. Vanickova (chyba 44). Jest to miejsce niedaleko stadionu Strahov, więc z dojazdem nie powinno być problemów.

2.06

Naniosłem poprawki odnośnie transportu, uwzględniłem rejony z jakich kierowcy będą wyjeżdżać - nadal jest to jednak propozycja i coś jeszcze może się zmienić. Jeżeli nie to proszę umawiać się z "kierowcami" na konkretną godzinę i miejsce "startu".

18.05

Skompletowaliśmy Kadrę na wyjazd na turniej do Pragi. Dziękuję wszystkim chętnym, którzy chcą reprezentować nasz klub, miasto, przeżyć przygodę i zebrać kolejne doświadczenia w zagranicznym turnieju.

W menu po lewej stronie zostaje dołożona zakładka "Turniej Strahov", w której będą dokładne informacje dotyczące turnieju.

Do Pragi wyjeżdżamy samochodami ok 7.00 godz. Możliwe jest, że nie będziemy jechać wszyscy razem z jedynie określimy miejsce zbiórki w Pradze. W dobie nawigacji z dotarciem w odpowiednie miejsce nie powinno być problemu:)

Transport wyglądał będzie mniej więcej tak (to tylko propozycje:) ):

1. Trener Maciek - Mikołaj, Krzysiu, Paweł, 

2. Trener Krzysiek - Kuba, Masełko, Adaś, 

3. Pan Artur Bodych - Patryk, Błażej, Radek, Maciek

4. Pan Szymon Fulczyński - Nikodem, Łukasz, Piotrek, Arek

5. Pan Darek Karyś - Filip, Oskar

6. Pani Agata Peszko - Konrad, 

7. Pani Agnieszka Król - Olek, Przemek,

 

Do Pragi powinniśmy dojechać najpóźniej ok 10.30. Na godz. 11.00 chciałbym umówić się z przewodnikiem i planuję ok 5 godz. spacer po Pradze. Od godz. 17.00 możemy już zakwaterować się w hostelu A&O Prague Metro Strizkov ul. Decinska 1. Pobyt zaczynamy obiadokolacją a kończymy w niedzielę śniadaniem. W związku z tym będziemy musieli zjeść obiad w niedzielę w okolicach stadionu (koszt obiadu (II dania) to zwykle ok 120  Kcs, Być może skorzystamy z pobliskiej Menza Strahov lub Zlaty Klas - w linku menu). Na piątek też proszę zapakować chłopakom prowiant, ponieważ obiadokolację zjemy dopiero ok 18-stej. Jeżeli będzie decyzja od rodziców, że jemy w trakcie dnia obiad, to też to rozważymy. Transport z Hostelu na Stadion prawdopodobnie będzie środkami komunikacji miejskiej (metro?), ale to tylko w sobotę, ponieważ w niedzielę i tak po śniadaniu opuszczamy Hostel i już nie wracamy.

 

Kadra Strahov Cup 2014

1. Krzysiu Świenc
2. Kuba Zawadzki
3. Mikołaj Wrona
4. Patryk Bodych
5. Konrad Peszko
6. Nikodem Fulczyński
7. Arek Mikołajczyk
8. Paweł Szymczak
9. Olek Król
10. Piotrek Kopeć
11. Przemo Marcjan
12. Łukasz Mróz
13. Kajtek Wowczuk
14. Błażej Świątko
15. Filip Karyś
16. Maciek Świędrych
17. Adaś Kadyło
18. Radek Kusiak
19. Kuba Masłowski
20. Oskar Wojtczak

Osoby, które jeszcze nie zapłaciły bardzo proszę o wpłatę na konto lub na wtorkowym treningu.

Nr konta: K.Z. 54-042 Wrocław ul. Kosmonautów 208 nr konta 02 1020 5226 0000 6602 0076 8085

 

Zakwaterowanie

A&O Prag Metro Strizkov

Opis

Hostel A&O Praga Metro Strizkow został otwarty na nowo w 2012 roku i słynie z pięknego widoku na Pragę. Hosten ten jest położony w dzielnicy Strizkow i oddalony tylko o 5 minut drogi od stacji metra. Dojazd z hotelu do centrum miasta zajmuje 15 minut. Odległość do boiks na ktrórych odbędą się rozgrywki to 13 kilometrów. Odległość do Prague Strahov Cup: maks. 13 km.

 

Wyposażenie

Wyposażenie: oprócz komfortowych pokoi hostel oferuje wspólne pomieszczenia do wypoczynku lub pracy. Duży hol i bar z wifi, które stwarzają luźną atmosferę i oferują dużo miejsca, aby poznać się nawzajem. Sala telewizyjna, recepcja 24h, kącik internetowy.

Pokoje: Wszystkie pokoje znajdują się w nowo wyremontowanej części całego budynku. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę.

Uwagi

- Pościel zawarta jest w cenie

- Należy zabrać ze sobą ręczniki

- Kaucja: € 120 od drużyny

 

Transport

Transport własny

Organizacja transportu zarówno do jak i z miejsca turnieju, a także wszelkie transporty na miejscu, pozostaje w rękach klubu. Dalsze informacje znajdziecie Państwo w Ogólnych Warunkach. Wskazówka: Na życzenie Euro-Sportring może przejąć organizację zakwaterowania dla kierowcy. Kierowca musi zostać zgłoszony jako jeden z uczestników.

 

Prague Strahov Cup
 

International youth football tournament Prague Czech Republic: Prague Strahov Cup

„Wow”: sportowcy przybywający do Strahov nie mogą uwierzyć własnym oczom. Największy stadion na świecie oferuje osiem fantastycznych boisk do gry w piłkę nożną i może pomieścić 220,000 widzów. Zakwaterowanie w pensjonacie Sparta w Pradze jest imponujące. Właściwie nie ma sobie równych. „Niewiarygodne przeżycie.” Centrum Pragi, ze wszystkimi atrakcjami turystycznymi, leży nad rzeką Wełtawą. Co za widok! Wspaniali międzynarodowi przeciwnicy, wypełniony po brzegi program i wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie Złotego Miasta…uczestnicy turnieju Prague Strahov Cup będą zachwyceni.

Program międzynarodowych turniejów piłki nożnej
 

     

Piątek

do 19:00

Przyjazd do Pragi oraz przywitanie. Przedstawiciele Euro-Sportring oraz organizatorzy dostarczą wszelkich informacji i wyjaśnień dotyczących turnieju Prague Strahov Cup.

   

Następnie uczestnicy udadzą się do miejsca zakwaterowania.

   

Wieczór to wspaniała okazja na wycieczkę do Pragi. Znajdują się tam niezliczone puby, kawiarnie oraz restauracje. Można również udać się na przyjemny spacer po słynnym Moście Karola.

Sobota

8:30

Oficjalna ceremonia otwarcia na stadionie praskim Strahov

   

Otwarcie odbędzie się na jednym z głównych boisk Pragi – największym stadionie na świecie. Odegrane zostaną hymny narodowe drużyn. Zobaczymy również specjalny występ grupy tanecznej.

 

10:00

Rozpoczęcie meczów grupowych w poszczególnych kategoriach, zgodnie z terminarzem

   

Terminarz rozgrywek zostanie zamieszczony na stronie internetowej na ok. tydzień/dwa tygodnie przed rozpoczęciem turnieju.

   

Spędź miło czas ze swoimi nowo poznanymi przyjaciółmi. Udaj się na Plac Wacława lub wybierz się na spacer po Starym Mieście.

Niedziela

9:30

Kontynuacja meczów zgodnie z terminarzem

 

16:00

Uroczysta ceremonia rozdania nagród. Organizatorzy wręczą zwycięzcom trofea. Wszyscy zawodnicy otrzymają medale. Będziecie zaskoczeni tym, co organizatorzy przygotowali specjalnie na tę okazję!

   

Czas wolny lub wyjazd

Poniedziałek

8:00 – 10:00

Wymeldowanie oraz wyjazd

 

 

 

Občanské Sdružení Pro Podporu Sportu
Organizatorem turnieju Prague Strahov Cup jest klub I.S.C. Sports, którego oficjalna nazwa brzmi Občanské Sdružení Pro Podporu Sportu. Klub został założony w 1988 roku. Oprócz turnieju Golden City Cup, klub I.S.C. Sports organizuje również kilka innych wydarzeń sportowych, a do jednego z najważniejszych należy Golden Tour: największa liga halowej piłki nożnej w Republice Czeskiej, w której każdego roku bierze udział ponad 50 firm. Klub I.S.C. Sports współpracuje z Czeskim Związkiem Piłki Nożnej przy wielu projektach.

Obiekty sportowe
Mecze turnieju Prague Strahov Cup rozgrywane są na trzech obiektach znajdujących się w południowej części Pragi. Każdy z nich wyposażony jest w szatnie oraz małą restaurację lub bufet. Mecze odbywają się na boiskach ze sztuczną trawą, ale zawodnicy muszą mieć ze sobą również buty do gry na boisku trawiastym.

Informacje turystyczne
Praga
Pragi nie trzeba właściwie przedstawiać; Piękno tego miasta znane jest od czasów średniowiecza. Czesi uwielbiają swoją stolicę i pasjonują się jej przeszłością. Dlatego też, miasto jest pięknie utrzymane i przyciąga turystów z całego świata, którzy podziwiają wspaniałą architekturę, liczne imponujące budowle, czarujące alejki oraz tętniące życiem dzielnice handlowe.

Siedem wzgórz, 15 mostów i pięć części
Praga została zbudowana na siedmiu wzgórzach, pomiędzy którymi płynie Wełtawa. Miasto łączy piętnaście mostów. Centrum składa się z pięciu części, z których każda posiada swój niepowtarzalny charakter:
• Staré Mesto (Stare Miasto) z krętymi, wąskimi uliczkami. 
• Nové Mesto (Nowe Miasto), liczące ponad 600 lat, ze znanym Placem Wacława. 
• Malá Strana (Małe Miasto), najbardziej malownicza część Pragi z pałacami 
Hradczany, część otaczająca znany Zamek Praski oraz Wyszehrad, którego nazwa wywodzi się of fortecy na skałach wznoszących się nad Wełtawą. 
• Josefov, dawne żydowskie getto, w którym wciąż żyje duch najbardziej znanego czeskiego pisarza, Franza Kafki. 

Stadion Strahov 
Stadion Strahov to największy stadion piłkarski na świecie, którego powierzchnia wynosi osiem hektarów i który mieści 240,000 widzów! Stadion zbudowano w latach 1930-tych, a kompletna renowacja miała miejsce w 2002 i 2003 roku. Cały kompleks obejmuje boisko główne, pięć boisk treningowych oraz dwa boiska ze sztuczną nawierzchnią. Każde boisko wyposażone jest w idealny system drenażu i automatyczne zraszacze. Swoje mecze rozgrywa tutaj klub AC Sparta.

 

 

 

Najnowsza galeria

Pogoń Syców 14.11.2015
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

Ostatnie spotkanie

FC WROCŁAW ACADEMYMKS PARASOL WROCŁAW
FC WROCŁAW ACADEMY 6:0 MKS PARASOL WROCŁAW
2017-05-14, 09:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Futbolowo 2.0