Kodeks piłkarza

Regulamin dla ZAWODNIKÓW!!!!!!!

• Na zajęcia sportowe przychodzę 10 minut przed zajęciami.
  • W szatni przed treningiem, zawodami lub w przerwie meczu, turnieju, będę w skupieniu wysłuchiwał wskazówek trenera. Nie będę krzyczał!
  • Będąc na boisku przed treningiem nie wykonuję strzałów do bramki tylko indywidualnie lub z kolegami rozgrzewał się z piłką (żonglerka, podania, itp.)
  • Napój (woda niegazowana) zostawiam za linią boczną w ustalonym przez trenera miejscu. Spożywam napój tylko za zgodą trenera, w określonych przerwach podczas zajęć.
  • Podczas zajęć sportowych skupiam się na ćwiczeniach, zabawach i grach, pamiętając, żeby nie patrzeć na rodziców oraz nie rozmawiać z kolegami.
  • Będąc na boisku pamiętam, iż nie wolno ze względów bezpieczeństwa wieszać się na bramkach, płocie huśtać, skakać itp.
  • Po zajęciach sportowych nie zostawiam żadnych śmieci po sobie (puste butelki, reklamówki, itp.), tylko wyrzucam je do pojemnika na śmieci.
  • W czasie wolnym na podwórku wykonuję ćwiczenia, których nie opanowałem bardzo dobrze na zajęciach.
  • Obowiązki szkolne (odrabianie lekcji, itp.) staram się wykonywać jak najlepiej, gdyż mając problemy w nauce nie będę mógł uczestniczyć w treningach oraz meczach i turniejach.
  • Jeżeli nie jestem pewien godziny zajęć, meczu, bądź jakiejkolwiek innej sprawy dzwonię do trenera lub sprawdzam na stronie internetowej.
  • Jeżeli źle się czuję bądź odczuwam inne dolegliwości, natychmiast informuję o tym trenera.
  • Jeżeli doszło z mojej winy do upadku kolegi lub przeciwnika – podaję mu rękę i przepraszam – PAMIĘTAM O PRZESTRZEGANIU ZASAD FAIR PLAY.
  • Jako przyszły piłkarz nie używam wulgarnych, obraźliwych słów wobec bliskich, kolegów, gdyż mam szacunek do siebie i wszystkich osób.
  • Jeżeli nie będę na zajęciach, bądź na meczu i turnieju zawsze powiadamiam trenera.

Kodeks dla ZAWODNIKÓW!!!!!!!

1. Punktualność – Nigdy nie spóźniaj się na trening
  2. Miej zawsze czysty sprzęt sportowy
  3. W czasie treningu zachowuj się tak jak przystało na prawdziwego piłkarza